Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?

Třídní schůzky

 

Návštěva
pěveckého sboru
z Ostravy

 

Zimní koncert

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Úspěchy žáků

Lupa

Školní rok 2017-2018

 

Michal Krupa 8. C   1. místo   Přírodovědný klokan   školní kolo 
Tomáš Mlčůch 8. B   2. místo   Přírodovědný klokan   školní kolo 
Ondřej Krátký 9. A   3. místo   Přírodovědný klokan   školní kolo 
Slávka Venclová 8. A   1. místo   Počítačová soutěž PC_ák   oblastní kolo
Evgeniya P. Kusenko 9. B   1. místo   Soutěž v Konverzaci z AJ   školní kolo 
Sára Hegrová 9. B   2. místo   Soutěž v Konverzaci z AJ   školní kolo 
Evgeniya P. Kusenko 9. B   1. místo   MO Z9   školní kolo 
Evgeniya P. Kusenko 9. B   18. - 19. m.   MO Z9   okresní kolo
David Vaňukov  6. A   1. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Jan Snášel 6. A   2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Tomáš Snítil 6. A   3. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Martina Klementová 7.A   1. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Adam Jebousek 7. B   2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Alžběta Francová 7.A   3. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Antonín Jirásek 8. C   1. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Štěpán Jakubec 8. B   2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Filip Krčmárek 8. C   3. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Ondřej Krátký 9. A   1. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Evgeniya Petrovna Kusenko 9. B   2. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Petr Nguyen 9. A   3. místo   Zeměpisná olympiáda   školní kolo 
Daniel Vaňukov 7. B   1. místo   MK - Benjamín   školní kolo
Veronika Málková 6. A   2. - 3. místo   MK - Benjamín   školní kolo
Filip Jaroš 7. A   2. - 3. místo   MK - Benjamín   školní kolo 
Ondřej Krátký 9. A   1. místo   MK - Kadet   školní kolo 
David Roušar 8. C   2. místo   MK - Kadet   školní kolo 
Evgeniya Petrovna Kusenko 9. B   3. místo   MK - Kadet   školní kolo 
Michal Krupa 8. C   1. místo - ÚŘ   Pythagoriáda   školní kolo 
Filip Jaroš 7. A   1. místo - ÚŘ   Pythagoriáda   školní kolo 
David Vaňukov 6. B   1. místo - ÚŘ   Pythagoriáda   školní kolo 
David Roušar 8. C   1. místo   MO Z8   školní kolo 
Michal Krupa 8. C   2. místo   MO Z8   školní kolo 
Alžběta Francová 7. A   1. místo   MO Z7   školní kolo 
Filip Jaroš 7. A   2. místo   MO Z7   školní kolo 
Lenka Vavřínová 6. B   1. místo   MO Z6   školní kolo 
Jan Snášel     2. m. - NeÚŘ   MO Z6   školní kolo 
Marie Kadová 6.A   1. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Petr Pošta 6.B   2. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Martina Klementová 7.A   3. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Michal Krupa 8.C   1. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
David Roušar 8.C   2. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Slávka Venclová 8.A   3. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Martina Klementová 7.A   1. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Ema Wagenknechtová 7.A   2. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Lukáš Ent 7.A   3. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
David Tomáš 8.A   1. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Ema Šoltysová 8.A   2. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
Nicola Jahnová 9.B   3. místo   Poznávání rostlin a živočichů   školní kolo 
David Vaňukov 6. B   11. místo   Pythagoriáda   okresní kolo
Michal Krupa 8. C   3. místo   Pythagoriáda   okresní kolo
Michal Krupa 8. C   2. místo   MO 8   okresní kolo
David Roušar 8. C   1. místo   MO 8   okresní kolo
Jana Horáčková 7. B   1. místo   Mladý Demosthenes   školní kolo
Šárka Junková 9. B   1. místo   Mladý Demosthenes   školní kolo
Adam Provazník 7. A   2. místo   Minifotbal   okresní kolo
Ivo Batrla  9. A    2. místo    Minifotbal   okresní kolo
Tomáš Jurco  8. A    2. místo    Minifotbal   okresní kolo 
Filip Diblík  8. A    2. místo    Minifotbal   okresní kolo
Lukáš Vacek 7. A    2. místo    Minifotbal    okresní kolo 
Tomáš Teplý  7. B    2. místo    Minifotbal    okresní kolo 
Milan Bouška  7. A    2. místo    Minifotbal    okresní kolo
Daniel Řehák 7. A   2. místo   Minifotbal   okresní kolo
Martin Kletečka 9. B   2. místo   Minifotbal   okresní kolo

 

 

 

Horáčková jana 7.B   1. místo   Mladý Demosthenes   školní kolo   17.1.2018 Ústí nad O.
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin