Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Naši lyžaři zabojovali
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Naši lyžaři zabojovali

Lupa

V úterý 8. 1. 2019 se na černé sjezdovce v Říčkách v Orlických horách konal okresní přebor škol ve sjezdovém lyžování. I přes náročné sněhové podmínky a velkou konkurenci si lyžaři naší školy vedli velmi dobře - foto.
Družstvu chlapců ve složení Lukáš Ent, Šimon Skuček a Ruda Svatý unikla o pár vteřin bronzová medaile a skončili tak na krásném 4. místě. Družstvo dívek ve složení Dorka Vojtíšková, Eliška Jebousková a Katka Urbanová obsadilo v silné kategorii nádherné 5. místo, kdy dívky vsadily na jistotu a v těžkém terénu dojely všechny do cíle bez pádu. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo 3. místo Lukáše Enta v jednotlivcích. Všem závodníkům patří velký dík za dobré sportovní výkony a vzornou reprezentaci školy. Mgr. Bc. Radek Škarka

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin