Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Zasilatelská soutěž v atletice
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Zasilatelská soutěž v atletice

Lupa

Naše škola se zúčastnila zasilatelské soutěže v atletice, kterou vyhlásil hejtman Pardubického kraje. Již podruhé jsme zaslali výsledky do této soutěže pro třídy I. stupně základních škol. Každý žák třídy plnil čtyři disciplíny. Sprint, střední běh, skok daleký a hod míčkem. Průměr třídy pak rozhoduje o pořadí. Myslím, že loňský školní rok byl zase o něco úspěšnější. Většina tříd si výsledkově o pár míst polepšila! Umístění v první desítce jsou skvělá. Loňské třídě 5. A jen o vlásek uniklo umístění „na bedně“, když skončila na 4. místě. Když se podíváte na letošní podzimní průměry tříd, tak uvidíte, že některé jsou už teď dosti vysoko. Takže dobrá motivace pro jaro! Když se nám to jarní kolo povede, třeba to některé třídě zacinká. Mgr. Petr Drvota (výsledky)

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin