Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Poslední zvonění - sportovní den
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Poslední zvonění - sportovní den

Lupa

bude sice až zítra, ale musím říct, že i dnešek jsme si s našimi žáky náramně užili. Liknavé počasí nás neodradilo, protože „nejsme z cukru“, ale nakonec nás stejně ztrestalo pořádným lijákem. Děti z 1. stupně strávily dnešní den se svými třídními učitelkami a větší žáci z 2. stupně absolvovali netradičně pojatý sportovní den. Deváťáci pod vedením našich tělocvikářů – Mgr. Petry Šmídové a Mgr. Petra Drvoty – připravili ve Wolkerově údolí trať, na které osmičlenná družstva složená napříč jednotlivými ročníky absolvovala štafetový závod se spoustou úkolů.  Musím říct, že jsme byli pyšní na naše žáky, kteří, ač promočeni, museli strávit vymezený čas ve vymezeném prostoru a zvládli to na jedničku! Mgr. Dana Špindlerová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin