Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Budoucí prvňáčci se seznámili se školou
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Budoucí prvňáčci se seznámili se školou

Lupa

Ve čtvrtek 21. června odpoledne navštívili naši školu budoucí prvňáčci za doprovodu svých rodičů. Děti se seznámily s prostředím školy, vyzkoušely si, jak to funguje v opravdové školní třídě, zábavnou formou plnily úkoly, společně si zazpívaly a domů si odnášely vlastnoručně vyrobené sluníčko. Pro rodiče byla připravena informační schůzka s ředitelem školy. Seznámili se s budoucími třídními učitelkami, získali potřebné informace o chodu školy, vyučování i školní družině. Všichni odcházeli domů uklidněni, že společnými silami a s dobrou vůlí vše zvládnou. Mgr. Eva Vyčítalová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin