Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Tonda obal
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Tonda obal

Lupa

Na osvětu třídění odpadu mezi dětmi společnost EKO-KOM úspěšně sází již 20 let. Za dvacet let existence společnost oslovila přes 2 miliony dětí. Naše škola nezůstává pozadu a kromě toho, že třídění odpadu je již mnoho let naší prioritou, nezapomínáme na prevenci. Dnes zavítali mezi naše dětí I. i II. stupně zaměstnanci společnosti EKO-KOM a zábavnou formou dětem připomněli význam třídění odpadu. Mgr. Dana Špindlerová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin