Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Jarní běh 2018
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Jarní běh 2018

Lupa

V pátek 27. dubna 2018 se konal 21. ročník Jarního běhu o Pohár Václava Čevony, kterého se zúčastnilo 138 dětí ze čtyř ústeckých škol. ZŠ Komenského obsadila 1. místo. Děkujeme všem dětem, které svými výkony a získanými body přispěly k tomuto výsledku. Naše škola zvítězila se ziskem 69 bodů, na 2. místě ZŠ ÚO Bratří Čapků s 54 body, na 3. místě Gymnázium ÚO s 52 body a čtvrté místo obsadila ZŠ Třebovská se ziskem 33 bodů. Mgr. Petra Šmídová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin