Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Mapa školy 2018
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Mapa školy 2018

Lupa

V únoru probíhalo na naší škole dotazníkové šetření s názvem mapa školy. Žáci, rodiče a učitelé měli možnost, vyjádřit se prostřednictvím dotazníku k nejdůležitějším problémům i přednostem školy tak, jak je vidí oni sami. Mezi oblasti hodnocení byly cíle školy, výuka a hodnocení žáků, spolupráce, bezpečí, materiální zázemí, spokojenost se školou a vztahy. Na konci této zprávy najdete odkazy na souhrnnou zprávu školy, souhrnnou zprávu dle jednotlivých oblastí (I. stupeň, II. stupeň, rodiče) a analýzu školy. Všem zúčastněním velmi děkuji za vyplnění dotazníku.
Konečné výsledky nám pomohou zkvalitnit vyučovací proces a další oblasti školního života, do které patří žáci, rodiče a učitelé. Naleznete je v dokumentech školy. Mgr. Bc. Radek Škarka - ředitel školy

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin