Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Naše škola na Veletrhu sociálních služeb
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?
  

Zápis do 1. třídy

více ...

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Naše škola na Veletrhu sociálních služeb

Lupa

Žáci 9. ročníku se zúčastnili ve čtvrtek 19. dubna akce, která se uskutečnila v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí. V přízemí tohoto kulturního zařízení si prohlédli stánky, ve kterých 37 poskytovatelů prezentovalo své sociální služby. Ve druhé části prohlídky bylo pro žáky připraveno šest stanovišť, na kterých si aktivní formou ověřili, jak se žije starým lidem a lidem s různým handicapem. Tyto úkoly připravili studenti a studentky ze SZŠ v Ústí nad Orlicí. RNDr. Ludmila Johnová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin