Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Naši žáci na horách
Nepřehlédněte...

    

 Co nás čeká?

Den otevřených dveří

26. 2. 2018 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

  

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

 

Zlatý klíček 

slavil 50 let

 více ....

 

 

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

 

_______________

 

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

Naši žáci na horách

Lupa

DSC 2567 DSC 2579 DSC 2437 DSC 2472 DSC 2474

Při lyžařských kurzech, které od loňského roku pořádáme v nové lokalitě - Kunčice u St. Města pod Sněžníkem - mělo možnost strávit týden v krásném horském prostředí na osmdesát žáků naší školy. Mnozí sedmáci se lyžovat naučili a ti, co to už uměli, se zdokonalili. Žáci vyšších ročníků si mohli vybrat mezi lyžemi a snowboardem!
Náš jednotný výchovný a vzdělávací plán ŠKOLA PRO ŽIVOT byl naplněn do puntíku, když se děvčata a chlapci 8. a 9. tříd ujali organizace večerních programů pro své mladší spolužáky a i v běžném "provozu" byli sedmákům příkladem - a to bylo mnohdy víc, než samotné lyžování. Podrobné reporty z obou lyžařských kurzů včetně videí je možné zhlédnout na facebooku. Mgr. Dana Špindlerová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin