Základní škola Komenského Ústí nad Orlicí

Naši žáci na horách
Nepřehlédněte...

     

 Co nás čeká?

 
 
 

Každý měsíc jinak

10 témat

 

Ovoce a zelenina do škol

termíny

 

 

více ... 

Kalendář akcí

 

 

 

 

 

O škole

 

Proč si vybrat

naši školu?

více... 

 

 

Koncepce
rozvoje školy

více...

 

 

Mapa školy
výsledky

 

 

Zlatý klíček 

 

slavil 50 let

 

více ....

 

Okénko

do školní družiny

 

_____________


 

Šikulové

ČTD 6. 10.

 

Zájezd
do Londýna
VIDEO

 

Lyžařský kurz
video

 

_______________

 

 

Postcrossing
zde

 

 

Titul

Škola
udržitelného
rozvoje 2. stupně

 

 

 

    facebook

    kraj

 

 mšmt

Naši žáci na horách

Lupa

DSC 2567 DSC 2579 DSC 2437 DSC 2472 DSC 2474

Při lyžařských kurzech, které od loňského roku pořádáme v nové lokalitě - Kunčice u St. Města pod Sněžníkem - mělo možnost strávit týden v krásném horském prostředí na osmdesát žáků naší školy. Mnozí sedmáci se lyžovat naučili a ti, co to už uměli, se zdokonalili. Žáci vyšších ročníků si mohli vybrat mezi lyžemi a snowboardem!
Náš jednotný výchovný a vzdělávací plán ŠKOLA PRO ŽIVOT byl naplněn do puntíku, když se děvčata a chlapci 8. a 9. tříd ujali organizace večerních programů pro své mladší spolužáky a i v běžném "provozu" byli sedmákům příkladem - a to bylo mnohdy víc, než samotné lyžování. Podrobné reporty z obou lyžařských kurzů včetně videí je možné zhlédnout na facebooku. Mgr. Dana Špindlerová

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin